7 levinud küsimust Hullude Päevade kohta

Tallinna kesklinnas asuv Stockmanni kaubamaja teatas, et seoses koroonaviirusest tuleneva eriolukorraga toimuvad Hullud Päevad sel kevadel vaid e-poes. Eile alanud legendaarset kampaaniat on paljud eestimaalased pikalt oodanud ja mõistetavalt on Stockmann saanud mitmeid täpsustavaid küsimusi tarbijatelt. Stockmanni turundusjuht Katre Uibomäe selgitab lähemalt.

 

Kas Hullud Päevad toimuvad tõesti vaid e-poes ja kohale pole mõtet tulla?

Hullud Päevad on oodatud kampaania, mis toob tavaliselt kokku palju inimesi. Kuna soovime vähendada riske koroonaviiruse levikuks ning klientide ja töötajate turvalisus on meie jaoks esmatähtsad, ootame sel korral kõiki Hullude Päevade e-poodi. Stockmanni kaubamajas kohapeal Hullud Päevad sel korral ei toimu ning kampaaniatooteid siit ei leia, kuid mõningate piirangutega on meie maja külastajatele endiselt avatud. Hullud Päevade kampaaniaperioodi pikendasime esmakordselt kahe nädalani ja see peaks andma kõigile hea võimaluse oma valikud rahulikult kodus diivanil ära teha.

 

Mis on Hullude Päevade e-poes varasemate kampaaniatega võrreldes teisiti? Valik on ilmselt väiksem?

Hulludelt Päevadelt leiab jätkuvalt palju hea hinnaga kvaliteetseid tooteid tuntud kaubamärkidelt. Valik on varasemaga võrreldes isegi laiem ja huvitavam, sest e-pood on andnud meile tootevaliku rikastamiseks hea võimaluse. Samas koguseliselt meil kaupa siiski lõputult ei ole. Kõige populaarsemad tooted müüakse läbi sekunditega ja neid ei saa kinni panna. Seega kehtib ikka põhimõte „kes ees, see mees“. Varasemaga võrreldes on üks suur erinevus kindlasti see, et Hullude Päevade e-poes valikust toiduaineid ei leia. Toidukaubad oleme teinud kättesaadavaks selle asemel Bolt Foodiga koostöös. Veel tasub teada, et kosmeetikatooted jõuavad Hullude Päevade lehele alates reedest, 27.03. Kusjuures mõnesid neist saab ka Bolt Foodi vahendusel koju tellida. Hullude Päevade valikuga saab tutvuda aadressil crazydays.com. Sel lehel saab oste sooritada kuni 5. aprillini.

 

Hullude Päevade e-pood on ingliskeelne. Kas ma olen sattunud valele lehele?

Hullude Päevade e-pood on tõepoolest ingliskeelne, sest tegemist on Stockmann Grupi rahvusvahelise e-poega, kuid sellest ei tasu lasta end häirida. Valikuid saab teha täpselt samamoodi nagu eestikeelsetes e-poodides ja kaup jõuab sinuni olenemata sellest, millises Eestis kohas parasjagu viibid ja tellimuse teed. Eestlaste eelistusi arvestades lisasime e-poele võimaluse ka pangalingi kaudu arve tasuda.

 

Kui kaua läheb aega, et kaup minuni jõuaks? Koroonakriisi tõttu võivad kaubad ju piirile kinni jääda?

Hullude Päevade kaup jõuab kliendini keskmiselt 1-14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Praeguse info põhjal saame loota, et koroonakriis seda oluliselt ei mõjuta. Kui ka eriolukorra tõttu peaks tekkima tõrkeid tarnetega, teavitame kliente sellest koheselt. Omalt poolt teeme kõik endast oleneva, et kaup lubatud ajal kohale jõuaks.

 

Kuidas tagate toodete käitlemisel puhtuse?

Stockmann on oluliselt tõhustanud hügieenitoiminguid oma kaubamajade territooriumil. Pidevaks käte desinfitseerimiseks oleme varustanud oma töötajad vajalike vahenditega. Samuti on kõik Stockmanni töötajad, kes toodete pakendamise ja väljasaatmisega tegelevad, saanud juhised, kuidas end ja ümbritsevaid inimesi praeguses olukorras kaitsta, et pidurdada viiruse levikut. Jätkame koroonaviirusest tingitud olukorra jälgimist ning viime sisse muudatusi vastavalt tervishoiu ekspertide ja valitsuse suunistele.

 

Kas Hulludelt Päevadelt ostetud tooteid saab vahetada või tagastada? 

Hullude Päevade internetipoest ostetud kampaaniatooteid kahjuks vahetada ei saa, sest neid müüakse ainult piiratud aja jooksul. Küll aga saab tooteid tagastada – Hullude Päevade e-poest ostes on tagastusõigus lausa 30 päeva tavapärase 14 asemel. Tagastatavad tooted peavad olema avamata originaalpakendis. Tagastamiseks on mugavaim, kiireim ning ka hügieenelisem lahendus tingimata pakiautomaadis, mida soovitame eelistada. Selleks tasub pakiautomaadi sms või e-kiri igaks juhuks alles jätta, kuna seal on tagastuseks vajalik kood kirjas.

 

Kas koroonakriisi valguses Hullud Päevad edaspidi üldse toimuvad?

Hullud Päevad toimuvad kindlasti ka edaspidi. Jälgime olukorda ja eks aeg annab selgust, kus see legendaarne kampaania täpsemalt toimuma saab – kas ainult e-poes nagu praegu või taas kaubamajas ja e-poes nagu eelmisel sügisel. Tegemist on aasta ühe oodatuima kampaaniaga ja Stockmann soovib sellega ainult paremaks minna.