Iga ema on eriline!

Emadepäev läheneb ja mis oleks parem, kui heita pilk erinevatele ematüüpidele ja vaadata, mida uut enda riidekappi leida. Või tekib siit hoopis mõni nutikas idee, mida oma šikile emale tähtsaks päevaks kinkida?

 

šikilt vägesid juhatamas

See ema loob igal sammul uusi šikke trende. Kui ta ruumi siseneb, tunnevad kõik, et saabunud on tõeline naine. Tema selga sobivad valatult nii litterkleit kui pükskostüüm – oma kehas tunneb ta end iga riietusega seksikalt. Kui ta on ruumist lahkunud, tunned veel pikalt tema julge parfüümi vallutavat aroomi. Tõelise emalõvina seisab ta alati raudkindlalt oma lapse selja taga.

 

Silvian Heach kombinesoon 129,- Steve Madden kingad 109,- DKNY kott 229,- Selected Femme nahktagi 199,99 A+More päikeseprillid 24,90

 

moega võidu joostes

Fashionista jookseb moega võidukalt võidu ja paistab alati silma – temast on võimatu tagasi vaatamata mööduda. Julged ja ootamatud valikud riietuses on tema igapäev. Leiab inspiratsiooni elust, kunstist ja armastusest. Fashionista teab, et moereeglid on loodud, et neid eirata. Ta ärgitab ka oma last julgele ja loovale eluviisile – tema juba oskab õpetada ainulaadsust.

 

Emme Marella jakk 179,- DKNY jalatsid 109,- A+More sall 12,90 Rue de Femme püksid 109,-

vallatu rebel

See ema rokib iga outfit’i iseendale omaselt lahedaks – teeb, mis tahab ja loob ise enda moereeglid. Teda juba hiirhallis igavas kostüümis ei näe, tema riidevalikuga kaasneb alati üllatusmoment. Laseb oma lapsel kõike proovida, ei sea kunagi rangeid piire. Tahad langevarjuga hüpata? Miks mitte! Tahad rajule rokkkontserdile minna?
Ema naudib seda sama palju kui sina!

 

Dr.Martens jalatsid 169,- Vero Moda teksad 49,99 Guess jakk 137,- Codello sall 39,95

hooliv ja loominguline

Helge ja loomulik naine, kes tunneb täpselt oma stiili. Hoolib loodusest ja jätkusuutlikust eluviisist ning järgib seda hoiakut ka moevallas. Tema lendlevat seelikut ja mahedates toonides riideid nähes tunned alati kevade õrna puudutust. Oma lapse viib ta igal võimalusel loodusesse, õpetab märkama ilusaid pisiasju ja maailma tervikpilti.

 


Trussardi Jeans bleiser 349,- Ecco jalatsid 129,00 A+More päikeseprillid 24,90 Coccinelle kott 359,- Vila kleit 44,99

 

Kui tahad endale või emale ägedat kogemust kinkida ja stiili järgmisele tasemele viia, siis kombineeri Stockmanni kinkekaart ja stilisti teenus, mis on püsikliendile tasuta!