Tasuta kohaletoimetamine kõikidele tellimustele al 70 EUR ostust!
 • Costo riidest mask on valmistatud tekstiilitööstuse jääkidest. Riidest mask on pestav ja korduvkasutatav. Pange tähele, et riidest mask ei standardiseeritud.

  • pestav ja korduvkasutatav
  • Mõõdud: 8 x 23 cm
  • pealmine kangas: teksariie, 100% puuvill
  • Vooder: 70% polüester/30% puuvill
  • kinnitus: reguleeritav kummipael
  • pesujuhiseid: 60 kraadi (kahanemine umbes 5-7%
  • riik: Eesti

  Paigaldussoovitus
  Costo riidest mask ei ole isikukaitsevahend ega kirurgiline kaitsemask ning ei paku nõutavat kaitset korduvkasutuse tõttu. Pange puhas mask ette puhaste kätega. Hoidke mask puhas ja ärge puudutage maski kasutamise ajal. Määrdunud mask võib olla viiruse levitaja. Eemaldage mask, puudutades ainult selle kinnitusribasid, ja pange see otse pesumasinasse või kilekotti. Pärast iga kasutuskorda peske käsi ja maski. Maski tuleb pesta temperatuuril 60 °C.

  Mask võib kaitsta teisi maskikasutajaid hingamisteede kaudu levite piiskade eest. Asümptomaatilisel kasutajal võib maski kasutamine kasulik olla näiteks sõidukites, poodides jne, kuid puuduvad teaduslikud tõendid.

  Järgige liikumispiiranguid. Jää koju ja tee vaid hädavajalikke poeskäike. Kui oled karantiinis, ära lahku kodust. Hoia teistest inimestest 1-2meetrist vahemaad ja pese käsi seebiga.

  Pidage meeles, et maski puudutamine suurendab hingamisteede esist määrdumist. Väärkasutatud mask teeb rohkem kahju kui head. Kasutamise ajal ei tohi maski eest võtta ega kaelale asetada ja näiteks juua või süüa. Pange tähele, et niiskunud maskist tungivad mikroobid kergemini läbi kui kuivast maskist.

  Ärge sundige kedagi maski kandma. Südame- ja vereringehäirete, astma või KOKi sümptomid võivad kaitsemaski kasutamisel olla takistus. Määrdunud mask võib põhjustada terviseriske.

  LOE LISAKS NÄITA VÄHEM
  Tootenumber
  150750879
  Materjal
  Väliskiht 100% puuvill, vooder 70% polüester ja 30% puuvill
  Pesemisjuhend
  Masinpesu
  Pesemistemperatuur
  60 °C
  Märksõnad
  näomask
Kättesaamine poest
2-7 tööpäeva
0,00 €
Tarnimine pakiautomaati või postkontorisse
2-7 tööpäeva
0,00 € – 4,90 €
You can return the ordered product within 30 days of receiving the product. The return is tax-free and you do not need to notify the return in advance. For hygienic and intimate products and sealed packaging, the return only applies to unopened packaging.
Read more about returns

KUIDAS ME KOGUME ÜLEVAATEID JA HINNANGUID
            
Negatiivsed, positiivsed, või neutraalsed: Kõik hinnangud laekuvad meile. Kõigepealt kontrollitakse, et nad vastavad meie hinnangute andmise kriteeriumitele ning et need pole võltsitud.  Kontrolli tingimusi siit.

VAATA KÕIKI HINNANGUID PEIDA HINNANGUD