Enesekindlalt uude aastasse!

Võtame uue aasta vastu värvikalt, stiilselt – ja mis peamine – enesekindlalt! Algav aasta tõotab tulla mänguline ja nutikas. Võib isegi öelda, et oleme ringiga millenniumivahetuse aega tagasi jõudnud kätte on jõudnud taas aasta 2000.
Eeloleva aasta põhitunnuseks on julge või isegi dramaatiline värvide kombineerimine. Sel puhul panime sinu jaoks kokku ka ideaalse komplekti, millega trendikas aastavahetus veeta.

 

Tuleva aasta trendiraporti üks põhielemente on õhulised pluusid ja kleidid – naiselikud ja voogavad lõiked ja materjalid, millega ei saa kunagi alt minna. Õhuline pluus sobib nii igapäeva kui ka pidulikuks ürituseks.
Kostüüm annab loomingule vaba maa ja seda on võimalik kombineerida vastavalt üritusele. Pükste lõige hoiab naiselikku joont, olles samal ajal väga mugav. Sama kehtib ka pintsaku kohta! Kostüümi värvivalik võiks olla julge, mida aitavad pehmendada näiteks pastelsed õiemotiivid. Kingadega ära tagasi hoia. Jõhvika-roosad kingad on iga naise unistus! Ülimalt mugavad ja stiilsed kingad toovad uude aastasse kindlasti kustumatuid mälestusi.

Aastavahetusel on tore mängida ja katsetada ka meigiga, mis võib vabalt olla veidi „ekstra“. Ripsmed võivad olla veel pikemad, must silmalainer saab olla veel dramaatilisem ja lauvärv veelgi sädelevam.

Üldpilti saab veel viimistleda väikeste detailide omavahel sobitamisega. Jõhvika-roosade kingade juurde on ideaalne valik värvida küüned sama tooni näiteks selleks loodud Chanel’i küünelakiga. Jõhvika-roosad huuled annab sulle parimal võimalikul moel Guerlain’i huuleläige.
Sädeluse ja kuma garanteerib aasta viimasel õhtul Lancome’i sära andev pliiats. Et saaksid veelgi pilke püüda, soovitame Dior’i Metalizer mugavat ja kaks ühes meigitoodet. Silma- ja huulevärv annavad mõlemad metalse ja glamuurse kuma.