Uuenev lojaalsusprogramm MyStockmann

 

Sel aastal leidub küllaga põhjuseid tähistamiseks, sest on Stockmanni 160. juubeliaasta! Üks põhjus on ka meie MyStockmann lojaalsusprogramm, mis tuleb Eestisse – see pakub meie liikmetele mitmekülgseid soodustusi, rohkelt inspiratsiooni ja uusi kogemusi. 

MyStockmann lojaalsusprogramm aktiveerub 1. juunil.

 Programmi uuenemise käigus kanduvad Sinu andmed automaatselt üle uude süsteemi, seetõttu palume Sul enda andmed üle kontrollida ja vajadusel uuendada. Andmeid saad uuendada püsiklienditeeninduses neljandal korrusel, infopunktis ja kassades, või saates e-kirja aadressil klient@stockmann.com. Kui oled oma andmeid uuendanud, saad nautida uue lojaalsusprogrammi eeliseid niipea, kui programm ja MyStockmanni rakendus juunis käivituvad.

MyStockmanni kaudu premeerime oma püsikliente laia valiku eeliste, eripakkumiste, inspiratsiooni ja kogemustega – koos meiega saad alati teada, mis toimub moe-, ilu- ja interjöörimaailmas, mis on uus, trendikas ja põnev.

 

HÕBE, KULD, PLAATINA

MyStockmann programmis on kolm taset: hõbe, kuld ja plaatina. Punkte kogudes on Sul võimalus edasi liikuda kõrgeimale tasemele.

Oleme MyStockmanni uue programmi loonud vastavalt meie klientide tagasisidele ja jätkame programmi arendamist ja edaspidi. Uues lojaalsusprogrammis on Sul võimalus leida inspiratsiooni ning kasutada eeliseid ja teenuseid vastavalt oma tasemele.

MyStockmann programmil on kolm taset: hõbe, kuld ja plaatina.
Hõbe: 0–2999 punkti
Kuld: 3000–9999 punkti
Plaatina: üle 10 000 punkti

Punkte saad koguda, kui ostad Stockmanni kaubamajadest Eestis, Lätis ja Soomes või veebipoest, kuid punkte saab ka muude tegevuste eest, näiteks uuendades oma kontaktandmeid või registreerudes uudiskirja tellijaks. Punktide kogumine avab uued tasemed ja eelised, nii et mida aktiivsem oled, seda rohkem toote- ja teenuse-eeliseid programm pakub. MyStockmanni programm on eluaegne – seni, kuni oled aktiivne, ei kaota sa kogutud punkte ja püsid alati kõrgeimal
tasemel, kuhu oled jõudnud.

 

EDUMAA MEIE EESTI JA LÄTI KLIENTIDELE

Kui oled juba meie klient, on Sinu lähtepunktiks 5 aasta jooksul Stockmannis sooritatud ostud. Selleks, et anda meie Eesti ja Läti klientidele hea stardipositsioon, kahekordistuvad siinsete klientide punktid programmi alguses, nii et iga viimase viie aasta jooksul Stockmannis kulutatud euro annab Sulle 2
punkti. Edaspidi lisandub iga euro eest üks punkt. Olenemata sellest, kas teed oste Stockmanni kaubamajas või veebipoes, registreeri kindlasti oma kliendikaart.


 

MyStockmann liikmelisus on alati Sinuga!

 

Alates juunist on MyStockmanni uutel ja praegustel liikmetel võimalik liituda mobiilirakendusega, et saada osa veelgi personaalsematest pakkumistest ning individuaalsemast suhtlusest.

 

 

Rakendusest leiad inspiratsiooni, põnevaid personaalseid pakkumisi ja ürituste kutsed. Samuti näed
rakendusest, millisele tasemele oled jõudnud ja kui palju oled kogunud punkte. Kui oled MyStockmanni mobiilirakenduse alla laadinud, tuleb Sul sisselogimiseks luua konto: selleks et pääseksid ligi oma praegustele kliendiandmetele, sisesta kontot luues oma püsikliendikaardi number.