Stilist

Sul on palju riideid, kuid selga pole ikka mitte midagi panna? Tunned, et riiete kombineerimine on Sinu jaoks tüütu ning valmistab peavalu? Meie teenuste hulgast leiad sellele murele lahenduse, jättes riiete kombineerimise meie stilisti Anna Kutuzova hooleks.

Stockmanni stilist Anna pakub personaalse lähenemisega täisteenust vastavalt Sinu isiklikule stiilile ja eripäradele. Juba enne kohtumist valib stilist välja mitmekülgse valiku rõivaid, mis on omavahel lihtsasti kombineeritavad. Hästi toimiv garderoob aitab sul olla särav ja enesekindel igas olukorras!

Stilisti teenus on Stockmanni püsikliendile tasuta ning on saadaval nii naistele, meestele kui lastele.

Kui stiilne riietumine pole täna sinu tugevaim külg, siis broneeri aeg personaalsele nõustamisele kirjutades stilist@stockmann.com või helistades numbril +372 633 9657!

Moenõustamine meesteosakonnas

Lisaks stilisti teenusele pakub asjatundlikku moenõustamist meestekorrusel meie rõivastumiskonsultant Ene Allikalt. Stockmanni rõivastumiskonsultant aitab välja valida sobivad rõivad, aksessuaarid ja jalatsid vastavalt sinu kehatüübile, stiilile, eelarvele, isiklikele eelistustele. See on hea võimalus lihtsustamaks eesootava erilise sündmuse ettevalmistusi või saamaks nõu igapäevariietuse valimisel.

Rõivastumiskonsultandi teenus on Stockmanni püsikliendile tasuta.
Aja broneerimiseks võta ühendust telefonil +372 683 9452