Pakkumised püsiklientidele

Stockmannis oste sooritades kasuta alati oma püsikliendikaarti, sest erinevaid sooduspakkumisi ja üllatusi jätkub terveks aastaks! Nii garanteerid endale ka ostutšeki koopia saamise juhuks, kui on vaja toode ümber vahetada või tagastada.

 1. Otseposti saatmiseks nõusoleku andnud püsikliendid saavad pea iga kuu oma postkasti Stockmanni ajakirja.
 2. Püsikliendina saad Sa igal kuul 20% soodustust enam kui 150 tootelt. Igakuised soodustused leiad meie uudiskirjast ja kaubamajast kohapealt. Palun tutvu ka meie partnerite pakkumistega püsikliendile siit.
 3. Stockmanni kaubamajast ostetud kingituste pakkimine kassades on tasuta.
 4. Stockmann pakub püsikliendile sünnipäeval soodustusi:
  – Viis päeva enne sünnipäeva saad e-mailile 10-protsendilise sooduskupongi* toiduosakonnas kasutamiseks. Pakkumine ei kehti tubakale, alkoholile ja infopunktis müüdavatele koostööpartnerite toodetele. Kupong annab soodustuse tavahinnaga toodetele. Soodustus kehtib kümme päeva ja ostude arv ei ole piiratud.
  – Oma sünnipäeval saad e-mailile sooduskupongi, mis annab Sulle ühelt tavahinnaga ostult 20% soodustust moe-, kodu- või kosmeetikaosakonnas ja 10% soodustust elektroonikalt (v.a. partnerid, Hugo Boss, Canada Goose, Dyson, Tumi ja Hartmann). Soodustust saad kasutada 14 päeva jooksul alatest Sinu sünnipäevast.*Kui Sa oled andnud nõusoleku turundusliku sisu saamiseks, siis saame saata sooduskupongid e-maili teel või teavituse sms-i teel.
  *Kui saad teavituse sms-i teel, siis pöördu sooduskupongide kättesaamiseks 4. korruse püsiklienditeeninduse või 1. korruse infopunkti poole.
 5. Stockmanni püsiklientidele on ostude sooritamisel 2 tundi parkimist Tallinna Stockmanni parkimismajas tasuta.
 6. Lisaks korraldame igal aastal aktiivsetele püsiklientidele mitmeid erilisi ostupäevi ja teisi meeleolukaid üritusi!
 7. Stockmanni kaubamaja soodustused kehtivad Stockmanni kaubamajades ka Soomes ja Lätis.

 

Esmaklassilised teenused:

 1. Meie naiste ja meeste moeosakondade professionaalsed stilistid-konsultandid aitavad orienteeruda hooajalistes moetrendides ja panevad sulle kokku rõivakomplektid, mis sobivad kandmiseks pidulikel puhkudel või argipäeval. Moenõustamise teenus on saadaval nii kohapeal kui ka virtuaalse teenusena. Teenus on püsikliendile tasuta. Tutvu lähemalt siit.
 2. Kojuveo teenus tuleb Sulle appi, kui oled kohapeal ostnud suures koguses toidukaupu või vajad abi kodusisustuse jaoks soetatud disainielementide kojuviimiseks. Tallinna piires on püsikliendile kaupade kojuvedu tasuta (kui ostad transportimist vajavaid kaupu 200 euro eest). Kojuvedu saab vormistada 4. korruse püsiklienditeeninduses ja 1. korruse infoletis.
 3. Stockmanni kaubamajast ostetud rõivad saate lasta meie õmblejal kohendada just Teie mõõtudele sobivaks. Pükste ja seeliku lühendamine/pikendamine on püsikliendile tasuta ning teistele teenustele soodustus -20%. Täpsem info siit.
 4. Uudse jalatsihooldusmasina Imbox kasutamine on püsikliendile soodushinnaga 3,50€ (tavahind 5€).
 5. Õige parfüümi leidmiseks lõime parfüümikonsultandi teenuse. Ligi tund aega kestva personaalse nõustamise käigus avatakse Sulle parfüümide värvikas maailm. Teenus on püsikliendile tavahinnast 20% soodsam. Täpsem info siit.