Jumestaja

Broneeri aeg päeva- või õhtumeiki ja saad lisaks professionaalset nõu endale sobivate toodete leidmisel! Tutvu teenuste kirjeldustega ja broneeri aeg e-maili teel jumestaja@stockmann.com või telefonil +372 633 9615.

Teenused

Kerge päevameik

Hind 20.-
Kerge päevameik on naturaalne ja õrn, kus kasutatakse neutraalseid toone. Rõhutatakse loomulikku ilu kerge meigipõhja ning tagasihoidlikuma silma- ja huulemeigiga, mis loob värske ja puhanud ilme.

Päevameik

Hind 30.-
Päevameik on võrreldes kerge päevameigiga tugevam. Meigipõhi on õhuke ja loomulik, iluvead peidetakse, nägu modelleeritakse kergelt ning rõhutatakse vastavalt soovile tugevamalt silma või huult.

Õhtumeik/fotomeik

Hind 35.-
Õhtumeik sobib pidulikumaks sündmuseks, kus kasutatakse täidlasemaid toone silma- ja huulemeigis ning meigipõhi on võrreldes päevameigiga tugevam.
Fotomeigi puhul võrreldes õhtumeigiga on meigipõhi tugevam ja intensiivsemalt modelleeritud, sest fotodel jääb meigi tugevust 50% vähem näha.

 

NB! Kõik hinnad on püsikliendile 20% soodsamad! Ostes vähemalt 80€ väärtuses nahahooldus- või jumestustooteid on püsikliendile samal päeval päevameik tasuta!