Ajatud klassikud: 7 parimat ilulemmikut läbi aegade

Kuigi uute ilutoodete testimine on põnev, ei ole kõige paremad tooted alati uusimad. Tõime välja
seitse kultuslikku ilutoodet, mis on olnud juba mitmete põlvkondade lemmikud.
Kui sa ei ole neid veel proovinud, siis nüüd on aeg!

 

CHANEL No.5 parfüüm 50 ml (97,90 €)
Mis on saab olla legendaarsem kui Chanel No.5 parfüüm? Kui iluikoon Marilyn Monroe ütles
1952 aasta intervjuus, et kannab seda voodis, sai see ülimalt populaarseks ning on siiani üks kõige müüdavam lõhn.


MAC huulepulk toon “Ruby Woo” (21,90 €)
Lisaks sellele, et see on kõige universaalsem punase varjund, on sellel sinine alatoon, mis muudab sinu valged hambad veelgi heledamaks, kui nad tegelikult on. Pole ime, et see on
paljude naiste lemmik juba aastast 1999.


CLINIQUE Dramatically Different Moisturizing Lotion+ niisutav näopiim 125 ml (61,90 €)
Ikooniline kollane niisutaja kasutab enda koostisosades glütseriini ning hüaluroonhapet, mis tagab kiire imendumise ning kogu päeva kestva niisutuse. Tugevdab naha niiskustaset 54% võrra, mistõttu on see toode on paljude lemmik igas vanuses. Väidetavalt müüakse seda toodet iga 15 sekundi tagant.


YVES SAINT LAURENT Touche Eclat valgustpeegeldav peitepliiats (44,50 €)
Kui mõistad, et see pole puhtalt peitekreem, vaid valgustpeegeldav pliiats, saad aru selle toote kultusest. Juba ainult Ameerika Ühendriikides saab see toode 350 Google’i otsingut päevas.


ELIZABETH ARDEN 8 Hour nahakaitsekreem 50 ml (41,90 €)
See oli üks esimene mitmeotstarbeline salv aastal 1930, mis on saanud üle 100 iluauhinna üle maailma. See ravisalv kaitseb ja niisutab kuiva ning lõhenenud nahka. Samuti leevendav väiksemaid nahaärritusi ning on tõhus abivahend ka kulmude modelleerimisel.


Dior Diorshow ripsmetušš (37,90 €)
Diori ripsmetušš on rikastatud mikrokiududega, mis pikendavad su ripsmeid ja annavad volüümi ka kõige lühematele ripsmetele. Seega pole üllatav, et naised on seda toodet pea 20 aastat fännanud.


Avéne allikavesi 50 ml (6,50 €)
See on ainulaadne looduslik ravivesi, millel on mitu otstarvet. Sobib kasutamiseks nii peale sporti, randa, kui ka pärast naha koorimist ja raseerimist. Samuti sobib pihustada värskuse saamiseks meigi peale. Seda toodet müüakse kogu maailmas iga kahe sekundi tagant.