Värske ilmega ajatu elegants

Sügise hakul osutuvad kõige olulisemateks moeostudeks tihtipeale pehmed kudumid, milles korralik villasisaldus, kvaliteetsed T-särgid ja multifunktsionaalsed püksid. Ajatud esemed on need, mida on lihtne hetketrendidega kombineerida ja jäävad suure tõenäosusega sinu kappi pikaks ajaks.

 

 

 

Sel hooajal on kogu maailm vaimustunud loomamustritest, leoparditäppidest ja sebratriipudest. Sobita mõni ekstravagantne riietusese klassikalisega ning võid kindel olla, et näed alati värske ja trendikas välja.

NB! Loomamustritega ole pigem ettevaatlik ja kuigi trend soosib nende omavahelist miksimist, siis jää alati selle juurde, milles end mugavalt tunned.

 

Nutikas on riidekappi lisada ruuduline pükskostüüm, mis on garderoobi üks alustalasid. Ruuduline muster on niivõrd kergesti miksitav erinevate värvide ja stiilidega, et osutub kindlasti selle hooaja parimaks investeeringuks!

Meie soovitame juurde tanksaapaid ja mugavat T-särki ning kvaliteetset villast jakki, mis jahedatel õhtutel soojas hoiab.

 

 

 

Meestemoes ruulivad põhjamaisele kaamosele sobilikud tumedad toonid. Klassikaline ruuduline mantel miksituna kaamlikarva kinnaste ja kudumiga töötab alati.
Igavene lemmik on Levi’s teksajakk, mis annab komplektile mässumeelse efekti.

 

 

Kui armastad moodi ja vajad riidekappi uusi tulijaid, siis pole põhjust end nüüd ja praegu tagasi hoida – letid on täis magusaid moevalikuid!