Aeg särada!

Millal siis veel, kui mitte jõulupühadel ja aastavahetusel kanda tavapärasest veidi julgemas värvigammas kleiti ja pilkupüüdvaid aksessuaare!
Võid olla nii loominguline kui tahad, sest moes on tõesti palju erinevaid materjale, mustreid ja värvikombinatsioone. Tervita oma garderoobis helklevaid kangaid, sametit, žakardi või klassikalist pitsi.

Žakardist valmistatud maani kleit on kahtlemata üks kaunimaid ja mõjub lausa kuninglikult. Juurde sobiv kunstkarusnahast jakk on samas praktiline, kuid ka eriline oma värvikombinatsiooni poolest. Kindlasti ei ole see kandmiseks vaid peohooajal, vaid lisab ka tavapäevadel riietusele selle ”miski”.

Ekstravagantsed aksessuaarid ja pesu loovad sisemise rahulolu ja saladuseloori kandja ümber.
Aksessuaaride puhul unusta universaalne must ja vali hoopis purpurpunane, mis sarnaselt mustale sobib erinevate värvidega.

Naisele, kes eelistab mugavust, on pidulikuks sündmuseks hea valik laia lõikega püksid. Et naiselikku joont hoida, kanna pluusi pükste sees ja lisa riietusse sametit, mis annab pidulikku hõngu.

Tahaksime julgustada mehi eksperimenteerima ning tooma oma garderoobi uut hingamist hoopis põneva tekstuuriga sametise pintsaku näol.
Ka lipsu ja rinnarätiku kooslus on pidudehooajaks ideaalne valik. Kui lipsu värv jääb pigem tagasihoidlikuks, siis rinnarätik võiks olla aktsendiks kogu väljanägemisele..ja nii kujunebki kaaslasega harmooniline kooslus.

Sel hooajal on moes ka laiema revääriga pintsakud, mis lisavad erilisust kogu välimusele.

 

Kui tunned, et riiete omavaheline kombineerimine käib siiski üle jõu, siis sind aitab Stockmanni stilist Annika Mänd, kelle juurde saad end registreerida personaalsele stiilinõustamisele kirjutades stilist@stockmann.com või helistades numbril +372 633 9657!