99 mõnusat põhjust tähistada suve

Nii pea, kui tunneme esimesi sooje kevadisi päikesekiiri, rändab mõte peagi saabuvale suvele. See ootus ajab pisut hulluks ja tekitab soovi püüda kinni kõik ilusad hetked. Olla spontaanne ning tähistada ka kõige pisemaid igapäevaseid sündmusi.

Rõõmusta südamest õhukese jaki ilmade üle, pea pikalt esimesi välikohvikulõunaid ning terrassiõhtuid koos sõpradega. Jäta meelde see hetk, kui saab esimest korda südamest öelda: “Täielik suvetunne!”

 

 

Märka ja tähista seda tunnet iga kord! Olgu suvetunde tekitajaks koduteel ninna tunginud sirelilõhn või keset kiiret päeva põskedele püütud päikesekiired.

Säti jalga mugavad ketsid, ninale lemmikud päikseprillid ning naudi pikki jalutuskäike talvest puhtaks saanud tänavatel.

 

Naudi ootusärevust, mis eelneb suvistele pidudele ja tähtpäevadele ning lõputult valgetele õhtutele, mis vahel viivad märkamatult päikesetõusuni. Vali nendeks hetkedeks enda ümber kõige lemmikumad inimesed ja esemed, sest elu peab tähistama iga päev.

Ennekõike tähista aga rõõmuga seda tunnet, kui kuskile ei ole kiiret, sest just neil hetkedel sünnivad elu kõige õnnelikumad mälestused. Tähista enda 99 suvetunnet!

 

 

Stockmann aitab suve nautida!

#suvetunne