7 levinud küsimust Hullude Päevade kohta

Tulenevalt koroonaviiruse levikust otsustas Tont Uhhuu, et Stockmanni töötajate ja klientide tervise huvides toimuvad Hullud Päevad sel sügisel vaid e-poes. Ka käesoleva aasta kevadel toimus  ülimenukas kampaania e-poe vahendusel. Hullud Päevad on paljude klientide jaoks oodatud kampaania, mille raames on võimalus osta tavapärasest parema hinnaga kvaliteetseid ning paljude tuntud brändide tooteid.

 

Kas Hullud Päevad toimuvad tõesti vaid e-poes ja kohale pole mõtet tulla?

Hullud Päevad on oodatud kampaania, mis toob tavaliselt kokku palju inimesi. Kuna soovime vähendada riske koroonaviiruse levikuks ning klientide ja töötajate turvalisus on meie jaoks esmatähtsad, ootame sel korral kõiki Hullude Päevade e-poodi crazydays.com. Stockmanni Tallinna kaubamajas kohapeal Hullud Päevad sel korral ei toimu. Stockmanni kaubamaja on avatud ja nii nagu igapäevaselt leiab häid pakkumisi kõikidest osakondadest.

 

Millal Hullude Päevade sel aastal toimuvad?

Sellel sügisel on kampaaniaperiood pikendatud ja kestab veebis 12 päeva ajavahemikus 30.09-11.10 ning pakkumises on lai valik moe- ja koduosakonna tooteid. Valikust leidub muuhulgas selliseid tuntud kvaliteetbrände nagu Emporio Armani, Sand Copenhagen, Marimekko, Tommy Hilfiger, Makia, GANT, Levis, Villeroy & Boch, Luin Living, Lexington, Iittala ja paljusid teisi. Hullude Päevade tootevalikuga saab tutvuda kampaania e-poes crazydays.com juba tänasest ning avatud on soovinimekirja koostamise võimalus.

 

Mis on Hullude Päevade e-poes varasemate kampaaniatega võrreldes teisiti? Valik on ilmselt väiksem?

Hulludelt Päevadelt leiab jätkuvalt palju hea hinnaga kvaliteetseid tooteid tuntud kaubamärkidelt. Valik on varasemaga võrreldes isegi laiem ja huvitavam, sest e-pood on andnud meile tootevaliku rikastamiseks hea võimaluse. Samas koguseliselt meil kaupa siiski lõputult ei ole. Kõige populaarsemad tooted müüakse läbi mõne minutiga ja neid ei saa kinni panna. Seega kehtib ikka põhimõte „kes ees, see mees“. Võrreldes eelmise aasta kampaaniaga on üks suur erinevus kindlasti see, et Hullude Päevade e-poes valikust toiduaineid ja kosmeetikat ei leia. Kuigi Hullud Päevad sel aastal kohapeal ei toimu leiab toidu-ja kosmeetika osakonnast väga hea valiku tooteid kohapealt.

 

Hullude Päevade e-pood on ingliskeelne. Kas ma olen sattunud valele lehele?

Hullude Päevade e-pood on tõepoolest ingliskeelne, sest tegemist on Stockmann Grupi rahvusvahelise e-poega, kuid sellest ei tasu lasta end häirida. Valikuid saab teha täpselt samamoodi nagu eestikeelsetes e-poodides ja kaup jõuab sinuni olenemata sellest, millises Eestis kohas parasjagu viibid ja tellimuse teed. Eestlaste eelistusi arvestades lisasime e-poele võimaluse ka pangalingi kaudu arve tasuda.

 

Kui kaua läheb aega, et kaup minuni jõuaks? 

Hullude Päevade kaup jõuab kliendini keskmiselt 3-14 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest. Kaupade kohale toomisega aitavad meid head koostööpartnerid Omniva ja Itella.

 

Kas Hulludelt Päevadelt ostetud tooteid saab vahetada või tagastada? 

Hullude Päevade internetipoest ostetud kampaaniatooteid kahjuks vahetada ei saa, sest neid müüakse ainult piiratud aja jooksul. Küll aga saab tooteid tagastada – Hullude Päevade e-poest ostes on tagastusõigus lausa 30 päeva. Mugavaim ja kiireim viis tagastamiseks on tuua need Stockmanni 4.korruse püsiklienditeenindusse või viia pakiautomaati. Selleks tasub pakiautomaadi sms või e-kiri alles jätta, kuna seal on kirjas tagastuseks vajalik kood.

 

Millega peaksin Stockmanni kohale tulles arvestama?

Stockmann on viirusepuhangu algusest oluliselt tõhustanud hügieenitoiminguid. Meie töötajad kannavad kaitsevisiire ja klientide jaoks on sissepääsude juures kontaktivabad käte desinfitseerimisautomaadid.  Samuti on kõik Stockmanni töötajad, kes toodete pakendamise ja väljasaatmisega tegelevad, saanud juhised, kuidas end ja ümbritsevaid inimesi praeguses olukorras kaitsta, et pidurdada viiruse levikut.