101-löögiline rütm: ideed pidulikuks nädalavahetuseks

Eesti Vabariigi aastapäev annab põhjust midagi pidulikumat vahelduseks selga panna. Selleks, et saaksid inspiratsiooni koguda või endale mõne uue lemmiku leida, jagame sinuga kuute outfit’i ideed.

 
PASTELLID JA METALLIK

Metallikud koos mahedate pastellidega on kooslus, mis töötab alati. Lihtsalõikeline, kuid luksuslikust satiinkangast kleit koos sätendavate kivikestega mõjub juba ise pidulikult. Täienda seda metalsete aksessuaaridega ning kontrastiks tõmba peale roosa mantel.

Mantel TED BAKER LONDON 439.-, Kleit TED BAKER LONDON 239.- , Kingad MICHAEL KORS 97.-, Kott DKNY 169.-

 

KLASSIKALINE MUST

Must jumpsuit (koos klassikalise kingaga) mõjub elegantselt iga naise seljas. Lisa vaid naiselik lillemustriga mantel ning erksas toonis käekotike, mis muudab kogu look’i hetkega särtsakaks.

Mantel MAX & CO 239.-, Jumpsuit DKNY 145.-, Kingad TED BAKER LONDON 189.-, Kott FURLA 330.-

 

VÄIKE VÄRVISÄHVATUS

Kui armastad minimalismi, aga tahaksid ka veidi litreid, siis see kleit on just sinu jaoks. Lisa musta värvi lakk-kingad ning must mantel. Viimase lihvi annab litritega samas toonis punane kotike.

Mantel TED BAKER LONDON 449.-, Kleit EMPORIO ARMANI 569.-, Kott KATE SPADE NEW YORK 250.-, Kingad MICHAEL KORS 165.-

 

ROMANTILINE PITS

Pitskleit ei vaja palju lisadetaile, sest mõjub juba ise suurejooneliselt. Piisab kui lisad ühes toonis koti ja jalgu kaunistavad poolsaapad. Musta asemel proovi vahelduseks hoopis bordoopunast. Kõige peale tõmba heledas toonis mantel, mis mõjub kevadiselt.

Kleit MICHAEL KORS 295.-, Mantel TED BAKER LONDON 529.-, Poolsaapad VAGABOND 120.-, Kott TED BAKER LONDON 59.-

 

KLASSIKALISEST PILKUPÜÜDVANI

Stockmanni kaubavalikust leiab iga mees endale midagi sobivat. Kui armastad kindlapeale minekut, siis valge triiksärk koos tumesinise pintsaku ja pükstega ei vea sind kunagi alt! Kui aga soovid midagi silmatorkavamat, vali efektse ruuduga bleiser ning pane alla rullkaelusega kampsun. Kõige julgemad moegurud võivad selga tõmmata hoopis lillemustriga triiksärgi.

Triiksärk SAND 119.-, Bleiser SAND 419.-, Pintsak TURO 339.-, Püksid TURO 119.-, Kingad VAGABOND (mustad) 120.-, Kingad TED BAKER LONDON (pruunid) 219.-