Kaubavalik

Stockmann Delikatessi valikust leiate ligi 22 000 toodet. Pakume rikkalikult nii kodumaiste tootjate poolt valmistatud kui Stockmanni enda poolt maaletoodud tooteid. Stockmann Delicatess, Stockmann Gourmet ja Stockmann Meals kaubamärgid ütlevad, et tooted valmistatakse Stockmanni omade retseptide järgi.

line-horizontal-dotted.gif

liha Liha ja lihatooted

Kvaliteetsed kodumaised ning imporditud liha ja lihatooted. Paljudele küpsetamisvalmis toodetele on Stockmanni enda retsepte kasutades valmistatud marinaadid. » Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

leipä

Leivatooted

Meil on oma pagariosakond, kus iga päev küpsetatakse värsket leiba, saia ning pirukaid. Valmis leivatooted tarnitakse kohalikest pagaritöökodadest ja suurimatest leivatehastest. » Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

Konditoriatuotteet Kondiitritooted

Kondiitritoodete letis pakutakse rikkalikus valikus torte ja kooke. Võimalus erinevate sündmuste tähistamiseks tooteid ettetellida.

line-horizontal-dotted.gif

hedelmät Puu- ja köögiviljad

Värsked puu- ja köögiviljad, maitsetaimed ning eksootilised puuviljad (nt. papaia, ogamelon, pitahaia, maniokk) on alati saadaval puu- ja köögiviljaosakonnas.

line-horizontal-dotted.gif

juusto Juust

Meie juustuvalikus on 600 erinevat nimetust, kaasa arvatud paljud juustusordid, mis on saadaval vaid Stockmannist. Meie professionaalsed töötajad on teile soovituste ja nõustamisega juustuvaliku koostamisel abiks. Soovi korral on võimalik juustu maitsta. » Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

kala Kala ja koorikloomad

Kalalett on alati täis värskeid kala- ja eritooteid. Delikatessmereandide valik sisaldab vastavalt hooajale muu hulgas austreid ja karploomi. Külmletist leiate ka homaari.
» Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

valmisruoat Valmistoidud

Stockmann Meals tähendab letist kohe ostetavaid või eelnevalt pakendatud valmistoite. Tooted on valmistatud Stockmanni köögis. Stockmann Delikatess pakub lisaks kohalikele valmistoitudele ka põnevaid euroopa maitseid.

line-horizontal-dotted.gif

suklaa Šokolaad ja kompvekid

Kaubamaja kommilettides pakutav valik on suurim ja mitmekesiseim Stockmann Delikatessi poolt pakutavast.
» Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

kahvi Kohv, tee

Stockmanni enda kohvivalikusse kuuluvad Stockmann Original, Stockmann Luxury. Muu hulgas pakume erinevaid Euroopa kohvisorte, mis on pärit Prantsusmaalt, autentset espresso-kohvi Itaaliast ning erinevaid jahvatatud kohvisid ja kohviube.. » Edasi »

line-horizontal-dotted.gif

Õlid j a maitseäädikad

Oliiviõlid ja maitseäädikad on pärit Hispaaniast, Kreekast ja Itaaliast. Maitseõlide valikusse kuuluvad küüslauguõli, vaniljemaitseline õli ning erinevad pähkliõlid. Maitseäädikate valik sisaldab naturaalseid ja maitsestatud äädikaid.

line-horizontal-dotted.gif

Kuivatatud puuviljad ja suupisted

Stockmann Delikatess kuivatatud puuvilja- ja pähklivalik pakub erinevaid suussulavaid maitseid. Puuviljavalikusse kuuluvad nii meile juba tuttavaid maasikad ja õunad kui ka eksootilised puuviljad – melon, papaia ja mango. 

line-horizontal-dotted.gif

sokeri Sool, suhkur, moosid ja mesi

Stockmanni tootevalik sisaldab järgmisi soolatooteid: Maldon’i meresool, soolakristallid Prantsusmaa Ill de re ja Camargue’i piirkonnast, Himaalaja sool ja vürtsisoolad. » Edasi »

Copyright © Stockmann