avamisajad.jpg : 17Kb

Avasime suure linnavaatega katuseterrassi

Stockmann koostöös Mademoiselle kohvikuga avas 300m2 ning ligi 160 istekohaga katuseterrassi.

Ligipääs suurele südalinna ning Tallinna lahe vaatega katuseterrassile on  kaubamaja 5. korruse aatriumist ja Mademoiselle kohvikust.

Stockmanni kaubamaja direktori Marge Türneri sõnul on terrassi plaane peetud kaua ja nüüd see lõpuks tänu sügisel uuenenud 5. korrusele ka teostus. „Esimest korda Stockmanni ajaloo jooksul võimaldatakse katusepindade kasutuselevõtt äritegevuseks, seda lisaks Tallinnale ka Helsingi Stockmanni kaubamajas. Avaneb suurepärane võimalus ostlemise vahepeal, ärilõunal või soojal suveõhtul mõnusas keskkonnas ja värskes õhus aeg maha võtta ning nautida linna tuiksoonel head toitu, jooki ja seltskonda,“ avas ta ootusi. Helsingi Stockmanni kaubamaja katuseterrass avati maikuus ja sellest on kujunenud kesklinna üks popimaid kohtumispaiku.

Cafe Mademoiselle OÜ omaniku Mihail Burõhhi sõnul on tegemist ajaloolise hetkega, mil eriline linnavaade muutub kättesaadavaks kõikidele tallinlastele. “Sel puhul oleme otsustanud luua sinna linna mõnusaima terrassi, investeerides näiteks spetsiaalsesse LED valgustusega baari, kust hakatakse pakkuma  just Stockmanni terrassile serveerimiseks loodud kokteile ning vürtsitatud limonaadijooke igale maitsele. Lisaks ootab külastajaid suvine terrassimenüü ja muidugi Mademoiselle legendaarne koogivalik,” lisas ta.

Stockmanni katuseterrass saab olema avatud iga päev kuni ilusate ilmade kestmiseni sügisel.

martin_dremljuga_panoraam-suur-uudised.jpg : 90KbCopyright © Stockmann