Aubade

Aubade bränd sai alguse 1958. See oli just see aeg, kui aluspesule hakati rohkem tähelepanu pöörama. Aluspesu ja sinna juurde kuuluvad sukavööd olid väga tähtsad.
Aubade avas ukse uude maailma. Hakati valmistama värvilist aluspesu ja otsiti uusi võimalusi. Samuti hakati valmistama pesu vastavalt hooajale. Keegi teine ei olnud seda enne teinud.
80-ndatel alustati stringide valmistusega ja sedagi tegi esimesena Aubade. Aluspesul on suur roll riietusega, seega kogu aeg tegeletakse sellega,et tuleb juurde uusi mudeleid.
Materjalidena kasutatakse tülli, Calais pitsi,puuvilla ja Swarovski kive. Calais pitsi valmistatakse käsitsi masinatel. Kui tootele tuleb väike auk, see ei lähe suuremaks, silm ei hakka jookma. Kvaliteet on väga tähtis Aubadele.
Kogu aeg telgeletakse uute toodete arenguga ja turule toomisega. 90-ndatel tuli esimene Bahia sari ja seda valmistatakse praegugi. 2006 tuli esimene ujumisriiete kollektsioon ja string minimum. 2013 esimene Aubade parfüüm, meeste aluspüksid ja Boites A Desire sari.
Aubade on küllaltki vana bränd, kuid sellest hoolimatta tuleb kogu aeg midagi uut. Naine, kes kord ostab Aubade aluspesu, jääb truuks sellele brändile.
Tiina Team on olnud Aubade agent aastast 1990 ja mina isiklikult olen kasutanud Aubade pesu pea 20 aastat. Millest see räägib? Seda, et see bränd on väga kvaliteetne,sensuaalne, mänguline. Kõike seda, mis teeb naisena olemise veelgi kaunimaks. Kandes Aubade pesu,tunned ennast enesekindlana ja seksikana.
Aluspesu on Prantsusmaal väga tähtsal kohal ja Aubade on valmistajana kogu aeg esimeste seas.
On suur au ja rõõm olla koostöös sellise brändiga, nagu seda on Aubade.

aubade_406.jpg : 29Kb

Tere tulemast tutvuma!


Copyright © Stockmann